Dlaczego organizowane przez nas wydarzenia są najlepsze?
 • NAJWIĘKSZE OBECNIE WYZWANIA W PRACY PEDAGOGA
  Eksperci w szerokiej perspektywie przedstawią praktyczne podejście do diagnozy problemów i wdrożenia szkolnych programów wsparcia w placówce – ze szczególnym uwzględnieniem pomocy wszystkim uczniom (w tym z Ukrainy) w kryzysie psychologicznym i zagrożonym nowymi uzależnieniami, z popandemicznymi trudnościami edukacyjno-społecznymi, lękami związanymi z wojną i kryzysem klimatycznym.
 • KOMPLEKSOWE WSPARCIE PEDAGOGÓW I PSYCHOLOGÓW JAKO LIDERÓW PROGRAMÓW WYCHOWAWCZO-PROFILAKTYCZYCH
  Łączymy wiedzę z praktyką i pokazujemy, które metody działają i jak uniknąć błędów w udzielaniu pomocy psychologiczno-pedagogicznej. Jednocześnie poruszamy wzbudzające emocje kwestie prawno-organizacyjne Waszej pracy. Dlatego podczas wykładów dowiecie się m.in., co w praktyce oznacza standaryzacja zatrudniania nauczycieli specjalistów, jak właściwie interpretować zachowania ucznia w kontekście etapu neurorozwojowego, a także poszerzcie wiedzę na temat najnowszych cyberzagrożeń offline i online.
 • AUTORYTETY I EKSPERCI-PRAKTYCY Z WIELOLETNIM DOŚWIADCZENIEM
  Podczas kongresu swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem wynikającym z długoletniej praktyki w pracy z dziećmi i młodzieżą podzielą się psycholodzy, eksperci oświatowi, terapeuci, m.in. Małgorzata Łoskot, Agnieszka Ludorowska, Marta Florkiewicz-Borkowska, czyli Pani Flo-Bo, Larysa Vychivska – ukraińska nauczycielka i pedagożka specjalizująca się w asymilacji uczniów z Ukrainy w polskiej szkole. Dodatkowo w tej edycji pojawią się goście specjalni – wybitne autorytety: prof. Aleksandra Piotrowska, dr Marek Kaczmarzyk, dr Karolina Appelt.
 • WARSZTATOWY CHARAKTER
  Eksperci na przykładach omówią trudne przypadki uczniów z uwzględnieniem aktualnych raportów i badań oraz ze wskazaniem konkretnych rozwiązań i wypracowanych przez lata metod diagnostycznych i terapeutycznych. W tym roku zrobimy to również w kontekście zmian prawnych w ustawie o systemie oświaty i Karcie Nauczyciela.
 • SESJE PYTAŃ I ODPOWIEDZI
  Łączymy teorię z praktyką i po każdym panelu umożliwiamy zadanie pytań i przedyskutowanie przypadków z własnego gabinetu pedagoga/psychologa szkolnego z prowadzącymi.
 • PAKIET DODATKOWY DLA UCZESTNIKÓW WYDARZENIA STACJONARNEGO I ONLINE
Dodatkowo każdy uczestnik kongresu otrzyma wyjątkowy helpbook z materiałami do pracy z uczniem m.in. agresywnym, uzależnionym od gier czy zażywającym środki odurzające: „Problemy i wyzwania wychowawcze XXI wieku”.
Weź udział w kongresie, szczególnie jeżeli:
 •  

  Chcesz dowiedzieć się, co w praktyce oznaczają aktualne zmiany prawne w udzielaniu pomocy psychologiczno-pedagogicznej od roku szkolnego 2022/2023?
 •  

  Chcesz poszerzyć wiedzę na temat współczesnych zagrożeń i uzależnień uczniów, a co za tym idzie, sprostać wyzwaniom przed którymi staje dzisiejsza społeczność szkolna
 •  

  Chcesz – jako lider szkolnych programów wychowawczo-profilaktycznych – być na bieżąco z badaniami z obszaru psychologii i neurobiologii oraz lepiej rozumieć zachowania swoich podopiecznych?
 •  

  Interesuje Cię przede wszystkim praktyczne podejście, potwierdzone długoletnim doświadczeniem ekspertów – konkretne przypadki ze szkolnych sal i gabinetów, case study podkreślające współpracę z rodzicem, techniki służące sprostaniu wyzwaniom i współczesnym zagrożeniom
 •  

  Chcesz stworzyć indywidualny plan pracy z dzieckiem w kryzysie, zagrożonym nowymi uzależnieniami, z popandemicznymi lękami oraz kompleksowo wesprzeć uczniów z Ukrainy.
 •  

  Chcesz uniknąć błędów w organizacji PPP w szkole – wymieniając swoje spostrzeżenia i weryfikując wątpliwości nie tylko z prelegentami, ale i innymi uczestnikami kongresu.
 •  

  Szukasz inspiracji do natychmiastowego wykorzystania w szkole – metod terapii, ćwiczeń, technik, zweryfikowane w codziennej pracy innych pedagogów i psychologów szkolnych! Dzięki formule kongresu >> Zobacz – Zapytaj – Wdrażaj, wprowadzisz je od ręki!
Kontakt.
Masz pytania? Napisz do nas lub zadzwoń.
 
BIURO OBSŁUGI KLIENTA
tel: 61 66 55 774
bok@forum-media.pl
konferencje@forum-media.pl
WSPÓŁPRACA I REKLAMA
Adrianna Białas
tel: 534 363 615
 adrianna.bialas@forum-media.pl
KONTAKT DLA UCZESTNIKÓW:
Weronika Zięciak

 weronika.zieciak@forum-media.pl